Bílý psací stůl Joker – moderní kousek pro váš pracovní prostor

V dnešní době je nutné zaměřit se na kvalitní a funkční nábytek pro naše pracovní prostory. Důležitou součástí pracovního místa je určitě psací stůl, který je základem úspěšné práce. Proto Vám přinášíme moderní kousek z naší nabídky – psací stůl Joker.

Univerzální stůl pro každou místnost

Tento stůl je vhodný nejen pro dětský pokoj, ale skvěle poslouží i pro pracovnu nebo dokonce do obývacího pokoje. Jeho moderní design z bílého laminátu se hodí do jakékoliv místnosti a díky své obdélné podobě nezabere více místa, než je nutné. Proto se hodí i do menších prostor.

Praktický design pro každého uživatele

Výhodou tohoto psacího stolu Joker je hlavně jeho funkčnost. Nabízí dostatečně velkou pracovní plochu s rozměry 120 x 60 cm, což je pro většinu uživatelů více než dostačující. Na stolu je také umístěný výklopný zásobník, který poskytne dostatečný prostor pro úložné boxy na papíry nebo psací potřeby. Stůl lze také opatřit předním panelem, který zamezí pádu drobnějších předmětů pod něj.

Kromě toho je stůl vybaven 2 zásobníky pro napájení, které usnadňují přístup k elektrickým přístrojům. Stůl je také velmi stabilní díky kovové konstrukci a gumovým nohám.

Závěr

Pokud tedy hledáte moderní a praktický psací stůl pro svůj pracovní prostor, není třeba hledat dál. Bílý psací stůl Joker od společnosti AT Complet Vám nabízí funkčnost a design v jednom. Více informací o tomto výrobku naleznete zde: https://www.atcomplet.cz/produkt/psaci-stul-joker-bily.

Psací stůl Joker

Akce – sleva