Designový barový stůl ALVA s kombinací stříbrného kovu a březového dřeva


Vybavujete moderní byt a hledáte ten pravý doplněk? Chcete si užít příjemné posezení u sklenky vína s přáteli? Designový barový stůl ALVA je tou správnou volbou pro vytvoření skvělé atmosféry a stylu vám doma.

Barový stůl ALVA, 1400x700x1000 mm, stříbrná, bříza

Březové dřevo, z něhož je stůl vyroben, dodává prostoru jemnost a příjemnost, zatímco stříbrná kovová noha dodává moderní a elegantní vzhled. Barový stůl ALVA rozhodně není jen obyčejným nábytkem, ale reprezentuje dokonalé spojení luxusu a jednoduchosti.

Kvalitní konstrukce a použití nejlepších materiálů zajišťují vysokou odolnost vůči každodennímu používání a dlouhou životnost. Barový stůl ALVA s rozměry 1400x700x1000 mm nabízí dostatek prostoru pro pohodlné posezení a společenské události. Pro vyšší stabilitu je noha vybavena gumovými nožkami, které chrání podlahu před poškrábáním.

Doporučená kombinace se stoličkami AMALIA a světlem PURO

Stoličky AMALIA jsou ideálním doplňkem pro barový stůl ALVA, ale samozřejmě si můžete vybrat i jiný typ stolu. Pro dokonalé osvětlení prostoru doporučujeme kombinaci s moderním stojanovým světlem PURO. Všechny produkty jsou k dispozici na našem webu www.nabytekted.cz.

barový stůl ALVA s doplňky

Barový stůl ALVA i s doplňky jako stoličky AMALIA a světlem PURO.

Závěr

Barový stůl ALVA je nejen skvělým způsobem, jak přidat nábytku styl a eleganci, ale současně i funkcionalitou a pohodlným posezením. Je to ten pravý kousek, který chybí do vašeho domova a určitě potěší jak vás, tak i vaše návštěvy.