Inovativní matrace Sleeptex z PUR pěny v rozměru 80/200 cm

Spánek má zásadní vliv na naše zdraví i produktivitu. Proto je důležité vynaložit úsilí při výběru správné matrace, která nám umožní kvalitní a hluboký spánek. Jednou z možností jsou inovativní matrace Sleeptex z PUR pěny v rozměru 80/200 cm.

MATRACE Z PUR PĚNY, 80/200 cm – 7 ZON, PUR PENA

Matrace Sleeptex

Tato matrace se skládá ze sedmi zón, což zajišťuje optimální podporu pro celé tělo. Každá zóna je navržena tak, aby se přizpůsobila potřebám dané části těla a poskytovala jí dostatečnou oporu. Materiálem, ze kterého je matrace Sleeptex vyrobena, je kvalitní PUR pěna, která se vyznačuje vysokou elasticitou a odolností. Díky tomu se matrace rychle a efektivně vrátí do své původní podoby a neprojevuje přílišné známky opotřebení.

Matrace Sleeptex z PUR pěny je také vhodná pro alergiky, jelikož neumožňuje množení roztočů a jiných mikroorganismů.

VISCO GEL, VÝŠKA 24 CM

Vrstvy matrace Sleeptex

Vrstvy matrace Sleeptex z PUR pěny jsou nejen kvalitní, ale také velmi prodyšné. Mezi hlavní vrstvy patří 6 cm základní vrstva z PUR pěny a 5 cm viscoelasticové vrstvy s výjimečnými vlastnostmi. Tato vrstva se přizpůsobí tvaru těla, což podpoří správné rozložení váhy a tlaku na matraci. Dále obsahuje ionizované vlákno s přírodními minerály a gelovou vrstvu, která zajišťuje příjemné chladnutí.

Všechny vrstvy jsou navzájem propojeny a spolu tvoří výšku matrace 24 cm.

POTAH – SE ZIPEM, PRATELNÝ DO 60C

Potah matrace Sleeptex

Sleeptex matrace z PUR pěny má potah s zipem, který je lehký na odepnutí a uzavření. Díky tomu si můžete snadno a efektivně udržovat hygienu matrace, stačí ho jednoduše vyprat v pračce do 60°C. Potah je vyroben z polyesterového vlákna, které je velmi příjemné na dotek. Navíc díky své odolnosti je matrace plněná PUR pěnou dlouhodobě chráněna.

Zajímá vás Sleeptex matrace z PUR pěny v rozměru 80/200 cm více? Vyzkoušejte ji a zjistěte, jak vám dokáže zajistit kvalitní spánek. Matraci si můžete objednat na webu nábytku Přehledně.