Moderní design v koupelně: RAL koupelnová stěna a umyvadlo SIMA 4 v černém lesku


Úvod

Pokud hledáte moderní a kvalitní koupelnovou stěnu, která dodá vaší koupelně eleganci a dokonalost, zkuste si prohlédnout model RAL koupelnová stěna a umyvadlo SIMA 4 v černém lesku. Tento kus pozitivně překvapí náročné zákazníky, kteří ocení jeho variabilitu a dokonalost provedení.

Co vše sestava obsahuje

Celá koupelnová sestava je variabilní a zahrnuje několik samostatných skříněk, které se dají nastavit jakkoliv a lze je otevírat svisle i vodorovně. Tloušťka MDF desky je 16 mm a čelní strana je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou součástí balení, ale hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta nejsou součástí balení.

Vlastnosti koupelnové stěny

Koupelnová stěna RAL SIMA 4 se vyznačuje vysokým leskem a elegantním designem. Dokonalost a smysl pro detail jsou vidět na první pohled. Tento kousek dodá vaší koupelně to správné ústřední místo a poskytne jí neopakovatelnou atmosféru.

Koupelnový nábytek od evropského výrobce

Koupelnovou stěnu v černém lesku dodává evropský výrobce, který dává důraz na kvalitu a dokonalost svých produktů. Jeho nábytek se těší oblibě i ve Francii, kde je smysl pro umění, módu a design vysoce ceněný.

Osvětlení a montáž

Osvětlení není součástí balení, ale lze jej dokoupit v příplatkovém parametru. Koupelnová stěna se dodává v demontovaném stavu v kartónové krabici, ale montáž není složitá a sestavu si snadno poskládáte dle potřeb vaší koupelny.

Závěr
Pokud toužíte po dokonalosti a moderním designu v koupelně, doporučujeme vyzkoušet koupelnovou stěnu RAL SIMA 4 v černém lesku. Tato variabilní a elegantní koupelnová stěna přinese do vaší koupelny neopakovatelnou atmosféru a dokonale ji dotáhne k dokonalosti. Nebojte se investovat do kvalitního nábytku, který se vám bude líbit a bude vám sloužit po dlouhá léta.

Zdroj: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/ral-koupelnova-stena-umyvadlo-sima-4-cerny-lesk-2

Moderní design v koupelně: RAL koupelnová stěna a umyvadlo SIMA 4 v černém lesku

Moderní design v koupelně: RAL koupelnová stěna a umyvadlo SIMA 4 v černém lesku