Nová černá rozkládací pohovka Micadoni Dunas 242 cm s rohovou konstrukcí a levým uspořádáním

Rohová pohovka Micadoni Dunas zaujme na první pohled vkusným vzhledem. Velmi příjemné a měkké látkové čalounění v černém odstínu a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš.

Vyjádření kvality čalounění a konstrukce

Když se rohová pohovka Micadoni Dunas dostává do vašeho obývacího pokoje, hned poznáte, že jste si pořídili opravdový kousek. Její látkové čalounění je velmi kvalitní a příjemné na dotek. Kromě toho je velmi pevné a odolné a způsobilá pro časté používání. Konstrukce pohovky rovněž nezklame, je pevná a stabilní.

Rozměry a rohové uspořádání

Pohovka Micadoni Dunas má rozměry 242 cm na délku a 170 cm na šířku, což ji řadí mezi větší pohovky na trhu. Na levé straně je řešená rohová část, což vytváří z pohovky výborný kousek do kouta obývacího pokoje. Pokud hledáte stylovou a pohodlnou rohovou pohovku, Micadoni Dunas je pro vás tou pravou volbou.

Rozkládací funkce

Jedním z velkých benefitů této pohovky je její rozkladací funkce. V případě potřeby můžete snadno rozložit pohovku do rovné polohy a vytvořit tak pohodlné lůžko pro vaše hosty. Ať už se připravujete na příjezd rodiny nebo přátel, jistě oceníte tuto praktickou funkci.

Doporučené doplňky do interiéru

Pokud si koupíte rohovou pohovku Micadoni Dunas, doporučujeme vám vybrat doplňky, které ji podtrhnou a vytvoří dokonalý celkový vzhled vašeho obývacího pokoje. Tyčová lampa v kovovém odstínu nebo dekorativní polštářky v kontrastních barvách mohou pohovce dodat další úroveň elegance a stylu.

Nakupujte kvalitní nábytek online

Pokud hledáte kvalitní nábytek za rozumnou cenu, doporučujeme navštívit stránky Best Nábytek. Síť prodejen nabízí velký výběr nábytku pro všechny typy interiérů a s různými funkcemi. A pokud hledáte právě rohovou pohovku Micadoni Dunas, zaručeně ji najdete na stránkách Best Nábytek. Klikněte na tento odkaz a objevte, jak může nová pohovka vylepšit váš domov: https://www.bestnabytek.cz/produkt/cerna-latkova-rohova-rozkladaci-pohovka-micadoni-dunas-242-cm-leva.

Závěr

Obklopte se komfortem a luxusem s rohovou pohovkou Micadoni Dunas. Její vkusný vzhled a rozkládací funkce ji řadí mezi nejvyhledávanější kousky nábytku na trhu. Navštivte stránky Best Nábytek a vyberte si tu nejlepší variantu pro váš interiér.