Nová černá silikonová forma Lékué pro 9 prášků – skvělá pomůcka pro pečení!

Vytvořte jedinečné cukrářské dílo s praktickými formami Lékué

Potřebujete něco nového do vaší kuchyně? Něco, co by vám pomohlo při přípravě pečených pochoutek? Vyzkoušejte novou černou silikonovou formu Lékué pro 9 prášků. Tento produkt je ideální pro přípravu dortů, muffinů, dezertů a dalších lahodných pochoutek.

Pružný silikon a snadná manipulace

Lékué se pyšní pružným prémiovým silikonem, který snižuje riziko, že byste svou pochoutku připálili. Dezerty se vám snadno vyklopí díky flexibilitě materiálu. Proto se nebojte experimentovat s různými recepty a netradičními ingrediencemi.

Tuto formu bude snadné manipulovat také díky naprosto hladkému povrchu. Navíc díky prémiovému silikonu nebudou vaše dezerty ztrácet svůj původní tvar ani po mnoha použitích.

Ušetřete čas i energii při čištění v myčce na nádobí

Formu si snadno udržíte v perfektním stavu. Klidně ji vložte do myčky a užívejte si volný čas, který byste jinak museli věnovat ručnímu čištění. Platinový silikon nemá tendenci přijímat pachy a odolává nízkým i vysokým teplotám.

Také vás už nebaví pátrat po receptech, které by odpovídaly objemu vaší formy na pečení? S Lékué už nebudete muset. Tento produkt zvládne péct až 9 pochoutek najednou. Ušetříte tedy nejen čas, ale i energii.

O kulinářské značce Lékué, která se nebojí změn

Pokud jste již slyšeli o Lékué, jistě vám není třeba představovat tuto nezaměnitelnou značku. Lékué je mladičká kulinářská značka z Španělska, která se nebojí změn.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

V roce 2007 a 2010 Léuké získalo prestižní Good Design Award za své inovativní nápady a produkty.

O odolném materiálu, který Lékué používá

Nepřekvapí vás tedy, že designéři značky Lékué dbají na kvalitu svých výrobků. Používají odolný silikonový materiál, který prochází přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami.

Silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Jeho výhodou je také to, že nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.

Tak neváhejte, vyzkoušejte novou černou silikonovou formu Lékué pro 9 prášků a užívejte si bezstarostného pečení své oblíbené pochoutky. Potěšíte nejen své chuťové buňky, ale i těšit vaše blízké. Produkt si můžete objednat zde: