Novinkou na trhu jsou elegantní vanové baterie Rea Flip chrom s moderní technologií


Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii.

Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie Rea Flip chrom je vanová baterie určená pro montáž na stěnu. Je vyrobena z mosazi a pokrytá trojitou chromovanou vrstvou, díky čemuž je velmi odolná a snadno se čistí.

Podívejte se i na další výrobky ze série Rea Flip.

Specifikace produktu:

Typ baterie: vanová

Způsob montáže baterie: na stěnu

Materiál: mosaz, ABS

Technologie lakování: galvanické pokovování

Barva: chrom

Povrchová úprava baterie: lesk

Typ hlavy: keramika

Průměr připojení: 1/2 palce

Perlátor: nad hlavou

Rozsah výpustě: 170 mm

Výška baterie: 11 cm

Výrobce: Rea

Rea Flip chrom

Rea Flip chrom

Baterie Rea Flip chrom je skvělým doplňkem k vaší koupelně. Její moderní design a funkčnost ji činí velmi oblíbenou u zákazníků. Díky keramické hlavici máte jistotu kvalitního řízení vody. Perlátor umístěný nad hlavou vám dává možnost nastavit průtok a druh léčivých koupelí, které chcete. Výběr správné baterie dokáže vaší koupelně dodat dojem luxusu. S baterií Rea Flip chrom můžete být jistí, že uděláte správnou volbu.

Montáž baterie je velmi jednoduchá, její povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Je to skvělá volba pro každou koupelnu, která si zaslouží nejlepší kvalitu a design. Baterie Rea Flip chrom je elegantní, moderní a navíc nabízí větší komfort při koupání.

Dopřejte si krásnou vanovou baterii Rea Flip chrom s moderní technologií a vychutnejte si relaxaci v koupelně, která je dokonalá.