Oslnivá stolní lampa Remember Oscar Fresh pro vylepšení vašeho interiéru

Stolní lampa Oscar od německé značky Remember je jedinečná nejen svým moderním designem a trendy vzhledem, ale také svou jednoduchou mobilitou díky absenci klasického napájecího kabelu. Tato lampa se skvěle hodí pro pozdní večery strávené v útulném křesle s napínavou knihou, ale také jako doplněk interiéru v průběhu dne.

Stolní lampa Remember Oscar Fresh

Jednoduchá mobilita díky bezdrátovému napájení

Díky absenci kabelu je stolní lampa Remember Oscar Fresh velmi mobilní a můžete ji snadno přenášet po celém interiéru. Lampu si na jedno nabití můžete vychutnat až 12 hodin při nejvyššího jasu, během přibližně 4,5 hodin nabíjení pomocí micro USB kabelu. Navíc máte možnost vybrat si mezi třemi různými nastaveními v závislosti na vašich potřebách a preferencích.

Teplé bílé světlo a dlouhá životnost

Stolní lampa Remember Oscar Fresh svítí teplým bílým světlem s teplotou 3000 kelvinů a výkonem 255 lumenů. Má také impozantní životnost přibližně 20 000 hodin, takže se nemusíte obávat výměny lampy v blízké budoucnosti.

Stolní lampa Remember Oscar Fresh 2

Napájecí adaptér do zásuvky není součástí balení

Při nákupu stolní lampy Remember Oscar Fresh si dejte pozor, že napájecí adaptér do zásuvky není součástí balení a je nutné si ho pořídit zvlášť.

Stolní lampa Remember Oscar Fresh je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní doplněk do svého interiéru a nechtějí si lámat hlavu s kabely a přívody. Díky třem nastavením jasu si navíc můžete přizpůsobit osvětlení svým aktuálním potřebám a interiérovému stylu. Pokud vás tato lampa zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách prodejce.