Sada 4 ks tmavě modrých oválných ubrusů Jahu Prostírání Deco (30 x 45 cm)


Sada 4 ks tmavě modrých oválných ubrusů Jahu Prostírání Deco

Stylové prostírání pro váš jídelní prostor

Máte rádi, když je vaše jídelní prostor elegantně a vkusně zařízen? Pokud ano, sada 4 ks tmavě modrých oválných ubrusů Jahu Prostírání Deco vám určitě nezklame. Tento úžasný doplněk chrání váš jídelní stolek před znečištěním, zašpiněním a poškozením.

Prostírání na stole

Jahu Prostírání Deco jsou velmi praktické prostírání, které zároveň skvěle vypadají. Oblíbené jsou především díky unikátnímu designu, který se hodí do většiny interiérů kuchyní. Tmavě modrá barva vytváří elegantní kontrast na jakémkoliv jídelním stole.

Sada 4 ks tmavě modrých oválných ubrusů Jahu Prostírání Deco – velikost a materiál

Sada obsahuje 4 kusy tmavě modrých oválných ubrusů, každý v rozměru 30 x 45 cm. Materiál je 100% polyester. Ubrusy jsou velmi snadno udržovatelné – prostě je omyjte vodou a mydlem, případně je vyperte v pračce na teplotu maximálně 30 °C.

Detail prostírání

Kvalitní a originální design

Využití těchto ubrusů přináší do vašeho prostoru nejen praktičnost, ale také originalitu. Design ubrusů – geometrické tvary, výrazné linie a další detaily – navíc vytváří velmi moderní a stylovou atmosféru. Sada 4 ks tmavě modrých oválných ubrusů Jahu Prostírání Deco je proto skvělým volbou pro ty, kteří chtějí přidat do svého jídelního prostoru trochu osobitého stylu.

Pořiďte si sada 4 ks tmavě modrých oválných ubrusů Jahu Prostírání Deco již dnes a zkuste, jak dokáže vybavit váš jídelní prostor v novém moderním stylu!

Pro více informací a nákup můžete navštívit webové stránky Skvělý nábytek.