Stylový noční stolek FOSIL v masivu bílém provedení pro harmonické tempo Kondela


Bílý noční stolek FOSIL z masivního dřeva

Bílý noční stolek FOSIL z masivního dřeva je velmi moderní a elegantní kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Vhodný je jak do moderního, tak i klasicky laděného domova. Díky bílé barvě prosvětlí prostor a ocení jej také příznivci skandinávského stylu nábytku.

Vhodný do moderního i klasicky laděného interiéru

Noční stolek je navržen tak, aby splňoval představy všech zákazníků a byl vhodný do každého prostoru. Vyniká elegantním designem a čistými liniemi, které nabízejí široké možnosti využití.

Vše potřebné můžete uložit do poličky

Noční stolek FOSIL nabízí dostatek úložného prostoru. Své oblíbené knihy a další potřeby můžete snadno uložit do poličky umístěné pod vrchní deskou. Horní odkládací plocha pak může posloužit pro postavení lampičky nebo odložení dalších drobností.

Horní odkládací plocha skvěle poslouží pro postavení lampičky či odložení oblíbené knihy

Noční stolek FOSIL je ideální pro každého, kdo hledá praktický kus nábytku pro ložnici. Díky plynulému povrchu je ideální pro postavení lampičky nebo odložení oblíbené knihy.

Korpus je z masivního borovicového dřeva v bílé barvě

Noční stolek je vyroben z kvalitního masivního borovicového dřeva a nabízí tak vysokou odolnost a pevnost. Pro dokonalou harmonii s ostatním interiérem je noční stolek v bílé barvě.

Výška nožiček: 45 cm

Noční stolek měří 38x32x47cm a nožičky mají výšku 45 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro veškeré potřeby v ložnici.

Stylový noční stolek FOSIL v masivu bílém provedení

Dodáváme v demontovaném stavu

Noční stolek dodáváme v demontovaném stavu, takže se nemusíte strachovat, že by se nerozvezl do vašeho pokoje. S návody a dostatečnými nářadím bude instalace jednoduchá a bez problémů.

Závěr
Pokud hledáte kvalitní, praktický a moderní noční stolek, stylový noční stolek FOSIL v masivu bílém provedení pro harmonické tempo Kondela je ideální volbou. Tento elegantní kus nábytku na sebe strhne pohledy a bude skvělým doplňkem vaší ložnice. Pokud máte zájem o tento produkt, navštivte náš e-shop na adrese https://www.nabytekhned.cz/produkt/tempo-kondela-nocni-stolek-fosil-masiv-bila-2.