Zaujměte hosty růžovým koberečkem Universal Fox Liso, 80 x 150 cm


Originalita a útulnost pro Váš interiér

Praktický bojovník proti chladným nohám vnáší do interiéru originalitu, místnost opticky žádoucím způsobem naruší a tím ji zútulní. Pocitu zabydlenosti pomáhá i textilní struktura koberce, která vhodně doplňuje jasné a tvrdé linie dřevěné podlahy nebo dlažby. Pokud si přejete doma vytvořit útulnou atmosféru s osobitým stylem, je růžový kobereček Universal Fox Liso tou pravou volbou.

Unikátní design ve svěží růžové barvě okouzlí každého návštěvníka a dává Vašemu domovu osobitý nádech. Koberec je nabízen v rozměru 80 x 150 cm, což ho činí dostatečně velkým a praktickým pro každou místnost.

Vynikající kvalita a jednoduchá údržba

Tento koberec je obdařený nejen krásným designem, ale také kvalitními vlákny a skvělými izolačními vlastnostmi. Optimalizovaná tepelná izolace zabraňuje přenosu chladu z podlahy a udržuje tak teplo uvnitř místnosti. To také znamená nižší náklady na vytápění, protože tento růžový kobereček dokáže náklady na vytápění snížit.

V případě potřeby je tento koberec velmi snadno udržovatelný, protože se jednoduše čistí. Takže nemusíte mít obavy o to, že bude vysávání nebo čištění koberce představovat velký problém, toto práce zvládnete velmi snadno a rychle.

Zakoupit můžete našem eshopu

Koberec Universal Fox Liso byl pro Vás připraven s láskou a péčí, a proto jsou stejně důležité i Vaše zážitky s ním. Objednat si ho můžete snadno a pohodlně v našem eshopu. Tento koberec určitě Vaší domácnosti přinese nejen atraktivní řešení, ale také pohodlí a útulnost.

Máte-li zájem o něco více, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a jsme rádi, že Vám můžeme pomoci s výběrem perfektního koberce do Vašeho interiéru.